Actualitate· 1 min citire

Se lucrează pe DN 7. Drumarii, prezenți, săptămâna aceasta, în trei puncte importante

lucrari DN 7

lucrari DN 7

Scris de Stefan Ramona Publicat: 9 oct. 2018, 14:21

Lucrările de reparații continuă, săptămâna aceasta, pe unul dintre cele mai circulate drumuri din vestul țării, DN 7. Drumarii sunt prezenți, zilele acestea, în trei puncte importante.

Se lucrează între Zam și Ilteu, la Pasajul Păuliș și între Pecica și Nădlac, potrivit reprezentanților Direcției Regionale de Drumuri și Poduri (DRDP) Timișoara.

https://www.facebook.com/DRDP.Timisoara/videos/149040749380065/

Șoferii sunt sfătuiți să adapteze viteza la condițiile de drum și să respecte indicatoarele amplasate în zonele de lucrări.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate