Advertising
Purtătorul de cuvânt al Guvernului anunță ce se va întâmpla cu compensarea cu 50 de bani pentru carburanți

Purtătorul de cuvânt al Guvernului anunță ce se va întâmpla cu compensarea cu 50 de bani pentru carburanți
Scris de Realitatea de Hunedoara Publicat: 6 aug. 2022, 22:17
Compensarea la pompă cu 50 de bani a preţurilor la carburanţi va continua pe întreaga perioadă anunţată, urmând ca la finalul analizei să fie luate noi decizii, a precizat, sâmbătă, purtătorul de cuvânt al Guvernului, Dan Cărbunaru.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News


























