CANDIDATUL SUVERANIST ÎL AFLAȚI LA TELEVIZIUNEA POPORULUI. REALITATEA PLUS ANUNȚĂ CINE VA INTRA ÎN CURSA PENTRU COTROCENI

CANDIDATUL SUVERANIST ÎL AFLAȚI LA TELEVIZIUNEA POPORULUI. REALITATEA PLUS ANUNȚĂ CINE VA INTRA ÎN CURSA PENTRU COTROCENI
Realitatea PLUS, televiziunea poporului, anunță cine va continua lupta pentru prezidențiale
Realitatea PLUS, televiziunea poporului, anunță cine va continua lupta pentru prezidențiale. Astăzi este o întâlnire crucială între suveraniști, între AUR și POT, dar și Călin Georgescu. Avem informatii de ultima ore ca va fi un candidat suveranist pentru alegerile prezidentiale.
Este informatia momentului. Realitatea PLUS, televeziunea poporului, anunta in exclusivitate cine va continua lupta pentru prezidentiale.
Astazi va avea loc o intalnire cruciala intre Calin Georgescu si suveranisti. Avem informatii de ultima ora ca va fi un candidat suveranist care va continua aceasta lupta. Acesta trebuie sa stranga semnaturile si sa-si depuna dosarul la Biroul Electoral Central. Teremnul maxim este data de 15 martie.
Pana atunci, Realitatea PLUS, televiziunea poporului, va va tine la curent cu toate miscarile din tabara suveranista.
Citește și:
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
- 10:42 - Ștefăniță Avrămescu (AUR), despre închiderea Realitatea PLUS: „CNA-ul vrea o presă obedientă, dependentă, care să nu deranjeze și să nu pună întrebări”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News










