Advertising
CĂLIN GEORGESCU, DESPRE JUSTIȚIA DIN ROMÂNIA: ”NU TREBUIE SĂ MAI FIE LA ORDIN”

CĂLIN GEORGESCU, DESPRE JUSTIȚIA DIN ROMÂNIA: ”NU TREBUIE SĂ MAI FIE LA ORDIN”
Scris de Realitatea de Hunedoara Publicat: 15 mai 2025, 07:55
Călin Georgescu a afirmat că justiția nu mai trebuie să fie la ordin, subliniind că responsabilitatea magistraților este „ultra-necesară”, așa cum este și cea a parlamentarilor
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News


























