Advertising
Tragedie în Bihor: un adolescent de 15 ani și-a pierdut viața după ce s-a înecat în Balta de la Șimian

Tânăr înecat
Scris de Realitatea de Hunedoara Publicat: 24 iun. 2026, 23:20
Un adolescent în vârstă de 15 ani a murit după ce a dispărut sub apă în Balta de la Șimian. Incidentul a avut loc miercuri seară, iar intervenția salvatorilor s-a încheiat cu o descoperire dramatică: băiatul a fost găsit la aproximativ opt metri de mal, la o adâncime de circa trei metri.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:10Verdict în dosarul lui Wiz Khalifa: Tribunalul Constanța respinge cererea de revizuire în dosarul consumului de cannabis
- 20:59Tânăr de 24 de ani, arestat după ce a convins o copilă de șapte ani să îi trimită materiale pornografice. Cum a racolat-o
- 18:27Tribunalul București a decis: Primarul Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News

























