Advertising
ȘTEFAN OPREA (AUR) CRITICĂ DUBLU STANDARD ÎN POLITICĂ: ”PENALII LOR NU SE PUN, TOȚI CEILALȚI DEVIN PENALI AUTOMAT”

ȘTEFAN OPREA (AUR) CRITICĂ DUBLU STANDARD ÎN POLITICĂ: ”PENALII LOR NU SE PUN, TOȚI CEILALȚI DEVIN PENALI AUTOMAT”
Scris de Realitatea de Hunedoara Publicat: 24 iul. 2025, 21:10
Ștefan Oprea, liderul consilierilor AUR din Primăria București, acuză dublul standard în politică, comentând cazul șpăgii în care este implicat vicepremierul Dragoș Anastasiu
Citește și
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 12:19Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News


























