Advertising
MINISTERUL FINANȚELOR A ATRAS DE LA BĂNCI O JUMĂTATE DE MILIARD DE LEI

MINISTERUL FINANȚELOR A ATRAS DE LA BĂNCI O JUMĂTATE DE MILIARD DE LEI
Scris de Realitatea de Hunedoara Publicat: 23 sept. 2025, 10:27
Gramul de aur s-a scumpit cu 9 lei, ajungând la 516 lei
Citește și
- 07:32Eşec la prima licitaţie pentru şantierul naval Mangalia. Nu s-a înscris niciun investitor
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News


























