Advertising
Iubit agresiv: o femeie a cerut ajutorul poliției
22 iun. 2021, 19:19

Iubit agresiv: o femeie a cerut ajutorul poliției
După parcurgerea chestionarului de risc privind violența în familie, poliţiştii au emis un ordin de protecție provizoriu
La sediul Poliției Municipiului Hunedoara s-a prezentat o femeie din municipiul Hunedoara, care a sesizat faptul că în data de 20.06.2021, în jurul orei 16.00, în timp ce se afla la adresa unde locuiește fără forme legale, a avut un conflict cu al său concubin, un bărbat de 39 de ani, din Hunedoara, care a lovit-o și a amenințat-o.
După parcurgerea chestionarului de risc privind violența în familie, poliţiştii au emis un ordin de protecție provizoriu faţă de bărbat şi au întocmit dosar de cercetare penală sub aspectul comiterii infracţiunilor de violență în familie și amenințare.
Sursa: Realitatea de Hunedoara
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
- 11:27 - Trei coliere de aur de peste 300 de grame şi vechi de 3000 de ani, descoperite în Prahova
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News














