Accident într-o intersecție din Deva. O femeie a fost rănită
20 dec. 2018, 19:56
Actualizat: 20 dec. 2018, 19:56

48386470_203419643938449_2862290858890231808_n
Articol scris de Scris de Stefan Ramona
Un accident soldat cu rănirea unei persoane s-a produs, în această seară, într-o intersecție din municipiul Deva. Două mașini au fost implicate în coliziune. Se pare că, evenimentul rutier a avut loc pe fondul neacordării de prioritate.
Accidentul s-a petrecut în jurul orei 18:15, la intersecția străzii Vulcan cu Elena Văcărescu din municipiu. O femeie a fost rănită ușor. „Cauza accidentului a fost neacordarea de prioritate. Victima a fost trasportată la spital în vederea acordării de îngrijiri medicale”, a precizat Bogdan Nițu, purtătorul de cuvânt al Inspectoatului de Poliție al Județului (IPJ) Hunedoara.


Sursa foto: Infotrafic județul Hunedoara/Facebook
Citește și:
- 18:25 - Urmărire ca-n filme în Gorj: copil de 14 ani la volan, încurajat de tată să fugă de poliție
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
- 17:23 - Scandal diplomatic: Germania îl face ipocrit pe JD Vance după acuzațiile privind alegerile din Ungaria
- 16:44 - Turcia îl omagiază pe Mircea Lucescu: moment de reculegere la toate meciurile
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News











