Sanatoriul din Geoagiu caută manager

sanatoriu
Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu organizează concurs pentru ocuparea funcției contractuale vacante de manager persoană fizică, durată determinată. Concursul va avea loc în două etape în perioada 06 -20 mai 2019.
Astfel, prima etapă este cea de verificare a îndeplinirii de către candidați a condițiilor stabilite în anunțul de concurs, care va avea loc pe data de 06.05.2019, ora 10.00, etapă eliminatorie;A doua etapă este de fapt proba interviu de susținere publică și evaluare a proiectului de management, care se va desfășura la sediul Sanatoriului de Pneumoftiziologie Geoagiu pe baza temelor-cadru în data de 15.05.2019, ora 10.00 (probă unică). Dosarele de înscriere vor fi depuse la sediul administrativ al Sanatoriului de Pneumoftiziologie Geoagiu (secretariat) până la data de 03.05.2019, ora 14.00.La concurs au acces persoane fizice care întrunesc cumulativ următoarele condiţii:
Postul de manager al Sanatoriului din Geoagiu a rămas vacant de anul trecut, după ce fostul director Dorel Bretean și-a dat demisia pentru a devenit subprefect al județului Hunedoara. Au mai fost organizate mai multe concursuri, însă candidatul înscris nu a reușit să obțină punctaj pentru a fi declarat admis.
Citește și:
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
- 17:23 - Scandal diplomatic: Germania îl face ipocrit pe JD Vance după acuzațiile privind alegerile din Ungaria
- 16:44 - Turcia îl omagiază pe Mircea Lucescu: moment de reculegere la toate meciurile
- 16:22 - Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru - Sara Qudah (CPJ): România intră în tiparul global al cenzurii administrative
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News











