Program modificat la Centrul Național de Informare și Promovare Turistică Deva
29 dec. 2018, 08:21
Actualizat: 29 dec. 2018, 08:21

Foto CNIPT Deva
Articol scris de Scris de Stefan Ramona
Aviz turiștilor care vizitează Deva. Centrul Național de Informare și Promovare Turistică Deva funcționează, în perioada următoare, după un program modificat.
Astfel, în zilele de 1 și 2 ianuarie 2019, Centrul Național de Informare și Promovare Turistică Deva, din Piața Cetății (lângă Telecabină), va fi închis. Începând cu data de 3 ianuarie 2019, centrul va fi deschis zilnic, de luni până duminică, între orele 8:00-16:00.
Citește și:
- 13:21 - Tragedie în timpul serviciului: jandarm de 40 de ani, găsit fără viață pe stradă. Sindicatele acuză suprasolicitarea
- 13:02 - Lecția de condus care s-a terminat cu dosar penal: doi tineri, prinși băuți după două accidente
- 12:53 - Anca Alexandrescu acuză Sistemul că vrea să-l elimine pe Călin Georgescu: „Are Poliția de 2-3 ori pe zi la poartă. Este pus sub o presiune inadmisibilă”
- 12:29 - Bărbați găsiți morți după ce s-au intoxicat cu monoxid de carbon
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Hunedoara și pe Google News






_799d38831a.webp)




